Oferujemy kopiowanie kaset VHS na płyty DVD.

 

 

Stare kasety są lepsze niż wszystkie kuracje odmładzające utrwalają młodzieńczy wygląd na dziesiątki lat. Nie pozwól, by szmery, świsty i szumy zakłóciły najlepsze obrazy i skopiuj swoje ulubione nagrania na płyty DVD. Żeby zachować cenne chwile uwiecznione na starych kasetach, warto przegrać je na bardziej trwały nośnik. W DRC.EDU.pl specjaliści zadbają, by materiał został przegrany na płytę w najlepszej jakości i się nie uszkodził. Sprawnie i szybko zrealizują Twoje zlecenie. Zapisanie
materiałów na płytę DVD pozwala dodatkowo na bezstratne kopiowanie, powielanie i przechowywanie materiału na wielu nośnikach. Przejrzyj zatem czym prędzej swoje zbiory dawnych taśm i wybierz wszystko to, co warte zachowania dla potomnych.
Aby ponownie móc cieszyć się wspomnieniami z dawnych lat, wystarczy przegrać swoje ulubione nagrania na nowe nośniki, umożliwiające odtwarzanie praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze. Film ze ślubu i wesela, komunia, chrzest czy jakikolwiek inny ważny moment, nie zniknie zastąpiony szumami czy paskami. Kolejną zaletą DVD jest to, że płytę będziesz mógł odtworzyć nawet po kilku latach, a nagranie wciąż będzie dobrej jakości.

Realizacja zlecenia potrwa nie dłużej niż 3 dni od czasu dostarczenia do nas materiału (przy łącznym czasie materiału do 15 godzin ). Najczęściej materiał można odebrać już po 48 godzinach od dostarczenia (przy zleceniu 1-2 kaset o łącznej długości nagrań do 8 godzin). Po uzgodnieniu z naszym specjalistą realizujemy także zlecenia szybkie, których odbiór jest możliwy już następnego dnia po przyniesieniu nagrania do skopiowania.
Kasety przegrywamy tylko na dobrej jakości płyty DVD marki Verbatim, TDK lub Sony. Nie pobieramy opłat za nośnik, do każdego zlecenia markowe płyty Gratis.
Opłaty są naliczane jedynie za długość nagranego materiału - nie naliczamy opłat za nienagraną część kasety.
Możliwe jest także nagranie wybranej części materiału z kasety. W takim przypadku prosimy o podanie dokładnego czasu nagrania od początku kasety np. od 15:25 do 1:33:29. W przypadku wybiórczego nagrywania scen w naszym studio klient ponosi opłatę jedynie za faktyczny czas nagrania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________

ZAPRASZAMY!!! Kielce, ul. Jana Pawła II 19

     
 
drc.edu.pl